Novinky s Pustiny

Čtvrtek, 16.červen 2016 06:21, ilicz

Stejně jako minulý, i tento týden jsme vám přinesli další nodecast z loňska. Minulý týden to byl rozhovor s válečným fotografem Patrikem Weissem, tenhle týden jsou to zprávy Radia Svobodná Aenea.

Jedním z cílů letošní hry je vylepšení vizuální stránky celé hry. Máte-li tedy doma jakékoliv PA doplňky, které s sebou můžete zvládnete a chcete vzít - hrdě do toho! Jelikož klasické "moderní" stany nejsou v našem settingu příliš vítané, nezapomeňte si sehnat cokoliv, co je nahradí, nebo aspoň zakryje.

Kromě toho jsme okolnostmi nuceni vyhlásit celopustinské pátrání. Znovu se nám uvolnila pozice hospodského, ten minulý poněkud nezvládl testování poslední várky Votvírákovice a zmizel bůhvíkde v Temnotě. Stále ještě jsme nepřestali shánět hlavy panenek a fotografů taky není nikdy dost.

Nodecasty a další

Úterý, 31.květen 2016 14:01, ilicz

Jako takové malé memento loňské hry jsme pro Vás začali počínaje tímto týdnem na našem webu publikovat Nodecasty, které jste mohli slyšet ve hře, v Asylu. Tento týden je to nodecast vůbec první - Vzduchoplavba Nattergradem s módní návrhářkou Celinou Moltke

Nezapomeňte také na to, že ještě dnes můžete odeslat své platby za levnější cenu. Všechny platby, které nám přijdou na účet do 2.6. budeme počítat podle levnějšího tarifu.

Pokračovat na článek...

Změny na webu - samá vylepšení

Úterý, 24.květen 2016 15:17, ilicz

Na webu jsme upravili a vylepšili v mnoha ohledech registrační systém. Jak?

 • Oddělili jsme tvorbu postavy od registrace samotné
  • Po přihlášení do systému najdete v sekci REGISTRACE novou položku POSTAVA
  • Vyplň jméno, rasu, věk a národnost postavy připravené na letošní Pustinu PA
  • Do Infa pro orgy napiš, co všechno chceš na Pustině podnikat
  • Do pole Veřejné informace vlož popis své postavy, takové ty obecně známé informace o tom, jak jsi skvělý, co všechno umíš a tak...
  • Orgové si tvé informace pročtou a schválí. Veřejné informace se pak objeví v nové sekci na webu Kdo je kdo
  • Postavu lze editovat opakovaně, každou změnu údajů, ale musí schválit orgové
 • Postavy si nově vytváří při registraci i CP - stejně se ve volných chvílích ve městě pohybují
 • Pokud vás okolnosti nutí zrušit registraci, nebo ji potřebujete změnit, od nynějška je možné data vaší registrace editovat.

Přidali jsme navíc spoustu drobných úprav "pod pokličkou", které sice na první pohled nevidíte, ale které nám umožní udělat pro vás hru zase o něco lepší.

Sledujte tenhle web i Facebook, bude toho ještě víc...

Nová verze pravidel pro rok 2016

Úterý, 17.květen 2016 13:04, ilicz

Máme novou reedici pravidel, došlo k pár kosmetickým změnám:

 • Zjednodušen systém předmětů
 • NERF zbraně dávají vždy za těžké zranění
 • AS střelecké zóny jsou všude (včetně všech bází)
 • Sežeňte si staré plátěné stany, moderní kopule ze šusťáku nejsou vítané, v případě potřeby zapůjčíme stanové vršky a bude i dost dřeva pro vaše PA kreace
 • Přitvrzujeme v designu hry. Přizpůsobme tomu své kostýmy a veškeré vybavení. Děláme to pro sebe!

Úprava cen za registraci

Úterý, 17.květen 2016 13:01, ilicz

Po dobu celého května bude cena za larp STEJNÁ JAKO V DUBNU! A pro ty, kteří nečtou moc pozorně - platební údaje jsou v sekci Platební údaje v přehledu vaší registrace :))

 • Sháníme hospodského/hospodskou (cena za larp 0 Kč)
 • CP hlaste se, čím víc, tím líp! (cena za larp 0 Kč)
 • Sháníme pár lidí do Syndikátu a pár hráčů za Uprchlíky, příběhy máte připraveny! Zeptejte se svých kamarádů a vemte je s sebou, budete mít Pustinu levnější!
 • Sháníme hráče na popustinský úklid, sleva z registrace!

Pokračovat na článek...

Spuštění registrace na rok 2016 je tady

Pátek, 1.duben 2016 22:35, ilicz

Hledači! Doktoři! Technici! Arťákofilové! Zkrátka vy všichni milovníci dimateritových výbuchů, spouštěči anomálií, dýleři svítícího prachu a samozvaní vědátoři! Je to tu! Z neprobádaných hlubin NodeNetu jsme pro vás vytáhli na světlo naprosto zbrusu novou, čerstvou a teprve osychající REGISTRACI na larp Pustina PA : Střed zájmů v termínu 29.7.-5.8.2016!

Doporučujeme si před samotnou registrací pročíst web, ať pak nepláčete, že jste nevěděli, do čeho jdete. Byli jste varováni!

Pro letošek bylo otevřeno 9 nových pozic v Syndikátu a nová strana Uprchlíci, do které se zaregistrují všichni ti, kteří od loňska nemají postavu v Asylu nebo nechtějí jet za Syndikát.

P.S.: Jo, jasně, zase uprchlíci. Achjo. NE! Nehrajeme si na Evropu, ona nám tu myšlenku sprostě ukradla, my ji totiž měli už před třema rokama, když jsme začali tehle atomovej bordel na kolečkách plánovat!. A sice tu skupinu zbědovaných lidí, co přitáhli do Temnoty, aby si zachránili kejhák, můžeme pojmenovat sebelíp, ale fakticky to pořád budou jenom uprchlíci.

Pokračovat na článek...