Pustina PA začíná za...

Technické informace pro rok 2018

Termín letošní hry je 27.7. - 3.8.2018

Pro letošní rok jsme opět nastavili finanční model postavený na tezi: „Postarej se o Pustinu PA a ta se pak postará o tebe.“

Chceme všem našim hráčům dopřát maximální možný zážitek ze hry, leč implementace hi-tech mechanismů je poměrně nákladná záležitost. Z toho důvodu máme vyšší ceny, ALE zároveň dáváme všem účastníkům možnost je snížit rozličnými způsoby. Pokud pomůžete Pustině PA v maximální možné míře, dostanete se na cenu o dost nižší než byla kdy předtím. A to se vyplatí!

Dále jsme se po dlouhém uvažování rozhodli nastavit cenu podle časové vzdálenosti registrace od akce, protože věcí na přípravu je opravdu mnoho a ačkoli Orgové, Inc. pracují na této akci po celý rok, hráčský management (postavy, potřeby, vysvětlování atd.) nám v období těsně před Pustinou zabírá až příliš drahocenného času. Na oplátku, že se přihlásíte s předstihem a dáte nám dost prostoru na veškeré přípravy, obdržíte od organizátorů více času vyhrazeného pouze pro vás a zároveň i nižší cenu za akci. A to se taky vyplatí!

Základní cenové tarify pro hráče na Pustinu PA 2018

Jako platná registrace v daném cenovém tarifu se počítá platba přijatá na pustinský účet k poslednímu dni v měsíci. Posílejte proto svoje platby s dostatečným předstihem! Individuální platební informace včetně čísla účtu a variabilního symbolu budou každému zobrazeny po registraci na registrační stránce. Tyto informace neposíláme emailem.

Hráči

CP jedou zdarma

Co je den, za který se platí?

Jelikož je Pustina PA nonstop akce, za placený se počítá jakýkoli den, kdy hráč přijel do herního prostoru před 19:00. Pokud přijel po 19 hodině do půlnoci, počítá se za placený herní den následující od půlnoci dále. Pokud odjíždíte ještě během hry, neplatí za herní den, ten, ve kterém opustíte herní území do 11 hodin dopoledne.

Cenové modifikátory

+200Kč - zapůjčení PA přístřešku na celou dobu hry - prostorný plátěný přístřešek pro jednu osobu (vršek od podsadového stanu). Postavení přístřešku je ovšem na tom kterém dobrodruhovi samotném.

Cenové modifikátory

Máte-li zájem o některou z níže uvedených pozic, zaškrtněte příslušná políčka v registračním formuláři. Organizátorský tým si vyhrazuje právo výběru, sejde-li se nám více zájemců o dané pozice.

Vybraným jedincům bude angažmá obratem potvrzeno od svého oblíbeného organizátora (nebo některého jiného).

  1. CP! NPC! 1000 SLONŮ! Pokud vás baví akce, umíte se pohybovat v terénu, jste kreativní a máte alespoň průměrné RP, pak je jedna z těchto 10 pozic právě pro vás! Neváhejte, přihlašte se a užijte si larp zdarma!
  2. Orgtým Pustina PA nabízí pobyt zdarma dvěma osobám, které se nebojí přiložit ruku k dílu a jsou časově flexibilní. Pobuďte s námi týden na stavečce, vybudujte Asylum a užijte si Pustinu PA zdarma!
  3. Orgtým Pustina PA nabízí slevu 600 Kč pro 4 hráče, kteří pomůžou s balením larpu a úklidem prostoru po akci. Tato sleva je podmíněna setrváním na pustinské louce do konce úklidu a aktivní výpomocí organizátorskému týmu.
  4. Sháníme dvorního fotografa larpu Pustina PA. Podmínkou je vlastní vybavení a umět fotit. Na oplátku nabízíme veškeré akce spjaté s Pustinou zdarma, zakomponování do příběhu (nebudete jen fotit, ale taky si zahrajete), stejně jako nehynoucí vděk hráčů Pustiny PA i organizátorského týmu.

Poznámka

Pro registraci do hry si musíte nejprve vytvořit účet na tomto webu. To můžete udělat kliknutím na odkaz Zaregistrovat se na pravé straně.