Pustina PA začíná za...

Tvorba postavy

Tento stručný průvodce si klade za cíl vás jednoduchou formou provést úskalím tvorby postavy a nabízí vám léty ozkoušenou cestu. Pokud si projdete následující body, stane se pro vás celý proces zábavnou procházkou růžovým sadem.

Pokud si chcete na Pustinu PA vytvořit nějakou komplexnější postavu (a to prostě chcete), nejjednodušší způsob je použít vhodně zvolenou sadu otázek a pomocí odpovědí si ji nadefinovat. Vyhnete se tak stavu, kdy vaše postava bude informačně plochá, nebudete mít žádná vodítka pro přístup k rozličným situacím a zároveň budete mít i problémy se sociálním životem vaší postavy. Pokud se vás někdo zeptá na minulost a vy budete zmateně blekotat něco o tom, že je to jako moc složité a že se nepamatujete... Víte, jak budete vypadat, že jo? :)

Vzhledem k tomu, že Pustina PA je sandbox, nevyžadujeme řádné schvalování postav ani vám nebudeme upravovat jejich pozadí tak, aby se nám hodilo do krámu třetí den ve druhé scéně. Na druhou stranu, pokud si postavu budete vytvářet písemně, pošlete nám ji (na Facebook do zpráv nebo hlavnímu organizátorovi). Uděláte nám tím radost a možná z toho vyplyne i něco zajímavého. Jeden nikdy neví.

Otázky pro tvorbu postavy

(thx to Lyrel Luna Eclipsed)